LGD DUNAJEC BIAŁA

Współpraca
instytucjonalna

Dołącz do nas już dziś i realizuj projekty dla lepszej przyszłości
lokalnego regionu w ramach naszych projektów współpracy.

 

Razem możemy więcej

W ramach naszego stowarzyszenia realizujemy również autorskie projekty, które dzięki unijnym środkom realizujemy lokalnie, dla dobra wszystkich mieszkańców. Dołącz do nas i realizuj je z nami.

W naszej działalności koncentrujemy siłę i możliwości kilku sektorów: publicznego, prywatnego i społecznego. W ramach tej współpracy jesteśmy w stanie realizować cele zorientowane wokół pogłębiania lokalnej kooperacji na rzecz lokalnego rozwoju naszego regionu.

Niezależnie od sektora w którym działasz, możesz dołączyć do nas, by zmieniać region na lepsze. Zrobiliśmy już wiele, razem możemy jeszcze więcej.

Wspieramy rozwój mieszkańców

Wspieramy rozwój turystyki

Chronimy nasze środowisko

Działamy dla kultury i dziedzictwa

4 gminy - 4 sfery działania

Jako stowarzyszenie wspieramy lokalną aktywność w ramach czterech sektorów: kapitału ludzkiego, środowiska, turystyki oraz kultury i dziedzictwa, swoim działaniem obejmując cztery gminy: Ciężkowice, Pleśną, Wojnicz i Zakliczyn. 

Stawiamy sobie za cel wykorzystanie walorów przyrodniczych oraz kulturalnych Pogórza Ciężkowicko – Rożnowskiego poprzez inicjowanie i realizowanie unikalnych projektów europejskich oraz wspierając mieszkańców na drodze do realizacji ich autorskich pomysłów.

Poprzez swoje działania chcemy sprzyjać lepszemu wykorzystaniu potencjałów rozwojowych terenów wiejskich, poprawę ich konkurencyjności oraz przyczynić się do aktywizacji oraz współpracy mieszkańców regionu.

 

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić