LGD DUNAJEC BIAŁA

O naszym
stowarzyszeniu

Marzysz o własnej firmie? A może tworzysz projekty turystyczne? 
Z nami pokonasz barierę braku środków na realizację marzeń!

 

4 gminy - 4 sfery działania

Jako stowarzyszenie wspieramy lokalną aktywność w ramach czterech sektorów: kapitału ludzkiego, środowiska, turystyki oraz kultury i dziedzictwa, swoim działaniem obejmując cztery gminy: Ciężkowice, Pleśną, Wojnicz i Zakliczyn. 

Stawiamy sobie za cel wykorzystanie walorów przyrodniczych oraz kulturalnych Pogórza Ciężkowicko – Rożnowskiego poprzez inicjowanie i realizowanie unikalnych projektów europejskich oraz wspierając mieszkańców na drodze do realizacji ich autorskich pomysłów.

Poprzez swoje działania chcemy sprzyjać lepszemu wykorzystaniu potencjałów rozwojowych terenów wiejskich, poprawę ich konkurencyjności oraz przyczynić się do aktywizacji oraz współpracy mieszkańców regionu.

 

Wspieramy rozwój mieszkańców

Wspieramy rozwój turystyki

Chronimy nasze środowisko

Działamy dla kultury i dziedzictwa

Region to Ty

Zrealizuj swój projekt dzięki Funduszom Unijnym. Stwórz plan, znajdź nabór dla siebie i dołącz do grona lokalnych sukcesów! My pomożemy Ci na tej drodze, wspierając razem przyszłość naszego regionu, bo ludzie - to najlepsza inwestycja.

 

W ramach Funduszy Unijnych dofinansowaliśmy wiele lokalnych projektów które przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności w sferach: gospodarki, środowiska, turystyki i kultury. I Ty możesz stać się autorem jednego z nich

W ramach projektów współpracy współpracujemy również z partnerami instytucjonalnymi, by tworzyć najlepsze rozwiązania dla rozwoju regionu.

 

Tyle udało nam się zrobić razem

około

60

nowych miejsc pracy

ponad

400

dofinansowanych projektów

dokładnie

3

zrealizowane strategie

aktualnie

15

autorskich programów

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić